O nas

Z tej strony Monika i Daria. Jesteśmy nie tylko wspólniczkami, ale również siostrami. Już jako małe dziewczynki odkryłyśmy, że ważny jest porządek, jasne reguły, dbanie o rzeczy oraz niepozostawianie spraw niedokończonych. I nie ważne, czy chodzi o budowanie domu z klocków Lego, czy o budowanie i skalowanie firmy.

Dzięki temu przez lata wypracowałyśmy metody skutecznego współdziałania. Uzupełniamy się wzajemnie kompetencjami i umiejętnościami.

Skalujemy biznesy To Be Frank

Co to oznacza dla Ciebie?

Jesteśmy w stanie zapewnić Ci współpracę na każdym poziomie rozwoju Twojej firmy. Od usługi Zdalnego Koordynatora, przez tworzenie Podręczników Operacyjnych i porządkowanie procesów w firmach, aż po budowanie sieci franczyzowych i pomoc w ekspansji rynkowej.

Dzięki naszemu doświadczeniu nie tylko rozumiemy potrzeby i wyzwania, przed jakimi stoi Twoja firma, ale również wiemy, jak Ci realnie pomóc. Co więcej, jedną z naszych najważniejszych wartości jest szczerość. Dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz od nas szczerą odpowiedź czy i w jakim zakresie możemy udzielić wsparcia Twojej firmie.

Przedsiębiorczości nie odziedziczyłyśmy w genach. Dzięki naszej pracy doszłyśmy do tego, co mamy i dziś chętnie pomagamy rozwinąć skrzydła innym przedsiębiorcom.

Poznaj nas lepiej.

Monika

Zanim zaczęłam pomagać firmom w budowaniu franczyzy, sama byłam franczyzobiorcą. Dlatego doskonale wiem, jak ten proces wygląda z drugiej strony i potrafię „wejść w buty” franczyzobiorcy. Znam wyzwania, z którymi się mierzy i pytania, które sobie zadaje.

Doświadczenie w roli franczyzodawcy i zarządzanie wieloosobowym zespołem pozwala mi na skuteczne wdrożenie franczyzy w Twojej firmie. Dzięki mojej pomocy budowanie sieci przebiegnie sprawnie i efektywnie, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nikt nie przeprowadzi tego procesu lepiej niż ktoś, kto już wielokrotnie przeszedł całą ścieżkę.

W pracy jestem zwolenniczką tworzenia franczyz opierających się na wartościach i metodzie win-win. A prywatnie? Praktykuję jogę i medytację. Zimą wybieram narty i snowboard, a latem uprawiam food tourism. Minimalizm to zasada, której hołduję na co dzień.

Monika

Daria

Przez wiele lat pracowałam na etacie jako Asystentka Zarządu. Zdobyłam wówczas niezbędne kompetencje i doświadczenie z wielu różnych branż. Jednak tym, co najbardziej lubię robić, jest tworzenie procedur w firmach i podręczników operacyjnych.

We wcześniejszej pracy wielokrotnie obserwowałam sytuacje, gdy takich instrukcji po prostu nie było. W chwili, gdy jakiś pracownik zachorował, zaczynała się panika, bo nikt nie wiedział, w jaki sposób go zastąpić. A pracę przecież trzeba było wykonać.

To uświadomiło mi, że procedury, schematy i instrukcje są naprawdę potrzebne. Nie tylko w kwestii zastępstwa, ale również m.in. automatyzowania pracy. Od tej pory pomagam firmom w przygotowaniu odpowiednich planów postępowania i uporządkowaniu procesów.

Prywatnie jestem wielbicielką spędzania wolnego czasu na łonie natury. Uwielbiam bliższe i dalsze wycieczki rowerowe oraz zdobywanie kolejnych górskich szczytów.

Szczerze?! Możesz więcej, niż myślisz.

Wypełnij formularz kontaktowy i umów się na bezpłatną, niezobowiązującą rozmowę. Z To Be Frank wzniesiesz swój biznes na wyższy poziom. Z lekkością i szczerością.

to be frank