Skalowanie biznesu

W To Be Frank rozwijamy biznesy i pomagamy im rosnąć. Współpracujemy tam, gdzie potrzebna jest zmiana sposobu działania umożliwiająca skalowanie firmy i odzyskanie czasu na planowanie rozwoju oraz inne aktywności.

to be frank monika

Co robimy?

Budujemy systemy franczyzowe, również od podstaw oraz rozwijamy już istniejące. Tworzymy Podręczniki Operacyjne, procedury, schematy i instrukcje, dzięki którym zaprowadzisz ład i porządek w swojej firmie. Oferujemy także wsparcie Zdalnego Koordynatora, który przejmie część Twoich obowiązków i zadań, a Ty odzyskasz czas na strategiczny rozwój biznesu, realizację swoich pasji lub chwile spędzane z bliskimi osobami.

Brzmi świetnie? Sprawdź, w czym dokładnie możemy Ci pomóc.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zdalny Koordynator

Oddeleguj zadania, które zajmują Ci cenny czas. Zacznij pracować NAD firmą, a nie WE własnej firmie. Dzięki temu odzyskasz przestrzeń na strategiczne myślenie, skalowanie biznesu albo po prostu realizowanie swoich pasji lub spędzenie miłych chwil z bliskimi osobami.

Przejdź

Podręcznik Operacyjny

Zadbaj o procedury, które usprawnią działanie Twojej firmy i zwiększą jej wydajność nawet o kilkaset procent. Zaprowadź porządek w biznesie, tworząc schematy instrukcje i podręczniki operacyjne. Nie wiesz, jak się za to zabrać? Chętnie Ci w tym pomożemy!

Przejdź

System Franczyzowy

Myślisz o stworzeniu franczyzy? To świetnie, bo jesteśmy w tym ekspertkami. Nie tylko pomożemy Ci w budowie Systemu Franczyzowego, ale również wesprzemy w jego prowadzeniu i dalszym rozwoju. Sprawnie, efektywnie i kompleksowo.

Przejdź